Lekarze Ortodonta

dr Marta Kwiatkowska

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

Anna Świercz-Stępień

Chirurg stomatolog, Ortodonta

REMEDIUM stomatologia
al. 600 lecia, 60E
96-500 Sochaczew

Pani doktor pracująca w Remedium to niesamowity lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę jestem pełna podziwu do wysiłku włożonego w gabinet i do staranności. Tam nie ma mowy o masówce! Leczenie nie bolało, byłam zrelaksowana i w końcu nie boję się kolejnej wizyty!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Małgorzata Zadurska

Turkot Barbara. Gabinet stomatologiczny
Grochowska 14F
04-186 Warszawa

bardzo, bardzo fachowa pomoc. nie naciąga na niepotrzebne koszty zbyt częstych wizyt i super podejście do dzieci. polecam.

lek. dent. Maria Bardowska

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo dokładnie omówiła mi jaki jest u mnie problem z zębami (zęby są krzywe- szczególnie te na widoku), zaproponowała odpowiednie dla mnie leczenie. Wyrywałam też 8 u dr Radzewicza- błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie niepotrzebnie się wcześniej stresowałam. Polecam !

Grażyna Grzesiczek

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, a przede wszystktim wspaniały fachowiec z kapitalnym podejściem do każdego klienta. Czuje prawdziwe powołanie do swojej pracy. W dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach niezwykła rzadkość. Prawdziwa perła wsród lekarzy. Zadowolony klient.

lek. dent. Mariusz Karski

Ortodonta, Protetyk

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Najlepszy z najlepszych......wspaniały lekarz i człowiek - budzący zaufanie , bardzo miły i sympatyczny . Gabinet i wyposażenie na "szóstkę " Pacjent jest przyjmowany dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony . Poleciłabym p.doktora wszystkim znajomym . Sama jestem pacjentką p. Karskiego od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: krystynka47

Hanna Sobczak-Grzanka

Górna 6 lok. 40
05-400 Otwock

osobiście bardziej lubię asystentkę niż samą pani doktor. Irytuje mnie to, że zawsze przed gabinetem są kolejki, poza tym mój zgryz opornie się prostuje, nie mówię że to wina samej doktor bo kobieta naprawdę dużo potrafi- mam dwójkę znajomych którym prostowała zęby i super wyglądają, ale ja mimo wszystko nie jestem w 100% zadowolona z kosztownego leczenia.
Opinia dodana przez: Terlik

Danuta Seeger

Kołłątaja 31 (oficyna) lok. 6
50-005 Wrocław

co tu dużo pisać , Pani doktor jest świetna , podjęła się mnie leczyć a w moim dosyć ciężkim przypadku kilku innych lekarzy nie dawało większych szans . Po prawie dwóch latach i jej fachowości oraz zastosowaniu przez nią najnowszych materiałów jestem zadowolona moimi WRESZCIE prostymi zębami. Cena jest dosyć wysoka ale chyba lepiej dobrze wyglądać niż mieć nowego leda . BARDZO GORĄCO POLECAM . DAGMARA Z WROCŁAWIA

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

Renata Michalak

Ortodonta, Stomatolog

Poradnia Zdrowia Psychicznego z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym " INTEGRACJA " s.c. Mirosława Lesiecka, Izabella Zarzycka, Jan Grzebyk
II Armii 30/40
65-001 Zielona Góra

W sumie mam strasznie mieszane uczucia co do tej Pani. Jest bardzo mila. wszystko tlumaczy, nie spoznia sie, ma bardzo przystepne ceny. Mankamentem jest to,ze nie lubi wyzwan i boi sie robic bardziej skomplikowane rzeczy. Dobrze sobie radzi z malymi ubytkami, sciaganiem kamienia. Jest bardzo delikatna i dokladna. Niestety jesli sa jakies bardziej skomplikowane dzialania, to sie przyznaje,ze sie nie chce podjac i proponuje bardziej doswiadczone kolezanki. I to chyba ...

lek. dent. Adrian Strzecki

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Bardzo dobry ortodonta, mój syn uwielbia wizyty u pana doktora. Wszystko przebiega zawsze szybko sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

Dorota Błądek-Książek

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Zaleska Marzena
ulica Zapleczna 7G/14
78-100 Kołobrzeg

Miła,kompetentna,rzeczowa,profesionalna osoba...polecam!!!przyjmuje w tym samym miejscu,tylko zmienił się numer tel.508284996.

dr n. med. Renata Golińska-Mróz

Centrum Stomatologii "Rodzina"
ul. Maćka z Bogdańca 16 C
Łódź

Kobieta młoda, ale bardzo skuteczna. przede wszystkim naprawiła mój zgryz, z którym wielu ortodontów nie mogło sobie poradzić. Leczenie trwało ok 3 lata, ale minęło już kilka lat odkąd zdjęła mi aparat i zęby nadal wyglądają idealnie.

dr Ewa Mazur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Gabinet
Słoneczna
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Bożena Ślosarczyk

os. Słowackiego 10 lok. 1
43-190 Mikołów

troche późno na ten wpis , ale po 20 latach leczenia u tej Pani , moge jedynie podziekowac w ten sposób ...Lekarz uprzejmy , miły , kompetentny. Cena za leczenie prywatne - uczciwa . Przez 20 lat ani razu nie pomyslałem o zmianie dentysty,co swiadczy o pełnym profesjonalizmie.Świetny lekarz.Plombowanie ok,rwanie nawet w beznadziejnych przypadkach - klasa światowa. Dziekuję. Wieloletni,zadowolony pacjent .Damian F.

lek. dent. Maria Iwanowska

Protetyk, Ortodonta

gen. Kleeberga 6 lok. 2
10-693 Olsztyn

Są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Najwyższe uznanie i moja ogromna wdzięczność za cały cykl leczenia. Dziękuję Pani Doktor :-) Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Małgorzata Santorek

Pro Orto Praktyka Ortodontyczna
Żurawinowa 11
94-413 Łódź

Cudowna kobieta, anioł. Delikatna, cierpliwa, uprzejma kompetentna. Nawet gdy pojawił problem, przyjęła mnie późnym wieczorem.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortodonta
                                       lek. dent. Julia Kapłunowska - Nosow

lek. dent. Julia Kapłunowska - Nosow

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Zapewniam że pacjent jest traktowany z szacunkiem i z pełną prefesjonalnością oraz z sercem i cierpliwością Można czuć się związanym na całe życie Ukłony

Dorota Siemianowska-Krajewska

Gabinet Ortodontyczny
87-100 Toruń

Bardzo miła, kompetentna i sympatyczna,. Ma dużą wiedzę, potrafi wszystko wytłumaczyć, nawet laikowi. Koszt pierwszej wizyty wynosi 80 zł, kolejnych 150 zł. Gabinet mieści się ocenie na ulicy Żwirki i Wigury (na przeciwko biedronki).
Opinia dodana przez: Aga

Izabela Wójcik

gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny
gen. Kniaziewicza 21 lok. 6
50-455 Wrocław

Porównując doświadczenia moich koleżanek to trafiłam na właściwą ortodontke.Czas leczenia 1,5 roku tak jak dowiedziałam się na początku.Leczenie przebiegało systematycznie z efektami i nie było naciagania na jakieś dodatkowe koszty.Koszty miałam ustalone na początku i nic sie nie zmieniło.Na każdej wizycie wrazenie było ,że wie co robi .Podejscie spokojne i bez tłumów w poczekalni.Majka